در صورت بروز هرگونه مشکل در فرایند خرید ، دانلود و غیره لطفا با ارسال تیکت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

ارسال تیکت پشتیبانی

طراحی سایت فروشگاهی شرکتی شخصی خبری نمونه کار املاک پزشکی اجاره ویلا اجاره اتومبیل تعمیرگاهی خود را به ما بسپارید.

نیازسنجی

در ابتدا انتظارات شما بررسی و امکانات مورد نیاز وب‌سایت شما تدوین می‌شود؛ همچنین پیشنهادهایی جهت تولید محتوای موثر به شما ارائه می‌گردد.

طراحی و برنامه‌نویسی

طراحی سایت متناسب با فعالیت و هویت کسب و کار شما انجام شده و قابلیت‌های مورد نظر شما برنامه‌نویسی و بخش‌های مختلف سایت پیاده‌سازی می‌شود.

بهینه‌سازی

در صورتی که مایل به کسب جایگاهی مناسب در گوگل هستید، سایت شما در موتورهای جستجو ثبت شده و از نظر سرعت و عملکرد بهینه خواهد شد.

آموزش و پشتیبانی

در یک جلسه، نحوه‌ی مدیریت و انتشار محتوا در سایت به شما آموزش داده می‌شود و پس از آن نیز با پشتیبانی حرفه‌ای، همراهتان هستیم.

طراحی مدرن خلاق سئو قوی سرعت بالا پشتیبانی آنلاین

با وب ‌سایتی حرفه‌ای ، بهتر دیده می‌شوید

راه‌ اندازی وب‌ سایت ، اولین و مهمترین قدم برای معرفی کسب و کار شما در فضای آنلاین است. فرقی نمی‌کند صاحب شرکتی بزرگ هستید و قصد افزایش فروش خود را دارید و یا کسب و کاری شخصی دارید و می‌خواهید خدمات یا محصولات خود را تبلیغ کنید؛ در هر صورت به وب‌سایت نیاز دارید.

وب‌سایت شما، هویت مجازی کسب و کار شماست و کیفیت آن، تأثیری مستقیم بر اعتبار شما در این فضا دارد؛ پس چه بهتر که برای آن سنگ تمام بگذارید.

طراحی اصولی و مبتنی بر تجربه کاربری، سازگاری با موبایل، سرعت مناسب و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو از جمله مواردیست که وب‌سایتی حرفه‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورد تا در نهایت منجر به معرفی بهتر کسب و کار شما و افزایش فروش محصولات و یا خدمات شما شود.

تیم زرین فایل با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی ، اجرا و مدیریت انواع وب ‌سایت و سابقه فعالیت جهانی ، افتخار ارائه‌ی خدماتی متمایز را جهت راه‌اندازی و توسعه کسب و کار شما در فضای آنلاین دارد.

طرح استاندارد

1.000.000

طرح اقتصادی

4.000.000

طرح حرفه ای

8.000.000

طرح اختصاصی

توافقی

رضایت شما ، سرمایه ماست

0
فروش
0
قالب و افزونه
0
پشتیبانی موفق
0
طراح و توسعه دهنده

    در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.