طراحی سایت فروشگاهی شرکتی شخصی خبری نمونه کار املاک پزشکی اجاره ویلا اجاره اتومبیل تعمیرگاهی خود را به ما بسپارید.

نیازسنجی

در ابتدا انتظارات شما بررسی و امکانات مورد نیاز وب‌سایت شما تدوین می‌شود؛ همچنین پیشنهادهایی جهت تولید محتوای موثر به شما ارائه می‌گردد.

طراحی و برنامه‌نویسی

طراحی سایت متناسب با فعالیت و هویت کسب و کار شما انجام شده و قابلیت‌های مورد نظر شما برنامه‌نویسی و بخش‌های مختلف سایت پیاده‌سازی می‌شود.

بهینه‌سازی

در صورتی که مایل به کسب جایگاهی مناسب در گوگل هستید، سایت شما در موتورهای جستجو ثبت شده و از نظر سرعت و عملکرد بهینه خواهد شد.

آموزش و پشتیبانی

در یک جلسه، نحوه‌ی مدیریت و انتشار محتوا در سایت به شما آموزش داده می‌شود و پس از آن نیز با پشتیبانی حرفه‌ای، همراهتان هستیم.

طراحی مدرن خلاق سئو قوی سرعت بالا پشتیبانی آنلاین

با وب ‌سایتی حرفه‌ای ، بهتر دیده می‌شوید

راه‌ اندازی وب‌ سایت ، اولین و مهمترین قدم برای معرفی کسب و کار شما در فضای آنلاین است. فرقی نمی‌کند صاحب شرکتی بزرگ هستید و قصد افزایش فروش خود را دارید و یا کسب و کاری شخصی دارید و می‌خواهید خدمات یا محصولات خود را تبلیغ کنید؛ در هر صورت به وب‌سایت نیاز دارید.

وب‌سایت شما، هویت مجازی کسب و کار شماست و کیفیت آن، تأثیری مستقیم بر اعتبار شما در این فضا دارد؛ پس چه بهتر که برای آن سنگ تمام بگذارید.

طراحی اصولی و مبتنی بر تجربه کاربری، سازگاری با موبایل، سرعت مناسب و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو از جمله مواردیست که وب‌سایتی حرفه‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورد تا در نهایت منجر به معرفی بهتر کسب و کار شما و افزایش فروش محصولات و یا خدمات شما شود.

تیم زرین فایل با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی ، اجرا و مدیریت انواع وب ‌سایت و سابقه فعالیت جهانی ، افتخار ارائه‌ی خدماتی متمایز را جهت راه‌اندازی و توسعه کسب و کار شما در فضای آنلاین دارد.

طرح استاندارد

1.000.000

طرح اقتصادی

4.000.000

طرح حرفه ای

8.000.000

طرح اختصاصی

توافقی

رضایت شما ، سرمایه ماست

0
فروش
0
قالب و افزونه
0
پشتیبانی موفق
0
طراح و توسعه دهنده

    در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.