ارسال تیکت جدید

پیگیری تیکت

حتما پیش از ارسال تیکت، سوالات رایج را مطالعه کرده و برای ثبت تیکت نیز با دقت کافی موضوع تیکت را انتخاب کنید تا تیکت شما به واحد مربوطه ارسال شود.

از ثبت تیکت های متعدد خودداری کرده و برای دریافت پاسخ در سریعترین زمان، کلیه مشکلات و سوالات خود را صرفا در یک تیکت ارسال نمایید.

در صورت نیاز به دریافت لایسنس فعالسازی یا ارائه دسترسی هاست یا بخش مدیریت وردپرس به فروشندگان، نام کامل دامنه، لینک ورود به کنترل پنل سرویس هاست و لینک ورود به بخش مدیریتی وردپرس را به همراه نام کاربری و رمز عبور به طور کامل در اختیار فروشنده قرار دهید.

 • برای ثبت محصول جدید چه استانداردهایی باید رعایت شود؟

  ضمن تشکر از حسن توجه شما برای فروش محصولات خود در زرین فایل، به اطلاع می رسانیم محصولات ارسالی می باید مطابق با قوانین در سایت ثبت شوند.

 • نکات مهم جهت ثبت محصول جدید  توضیحات متنی محصول را به طور کامل و شفاف درج کنید. علاوه بر توضیحات متنی چند تصویر از محصول را نیز در میان متون ثبت کرده و از درج تصویر بدون توضیحات نیز خودداری کنید.

  ، پیش نمایش آنلاین را که در سایت شخصی خود پیاده سازی کرده اید ثبت کنید و از لینک دادن به پیش نمایش سایر سایت ها خودداری کنید. بسته نصبی محصول شما می باید کاملا مطابق با پیش نمایش انلاین شما پیاده سازی شود.

 • هنگام نصب افزونه خطای افزونه ای یافت نشد مشاهده می شود

  به احتمال زیاد شما مستقیما فایل دانلود شده از زرین فایل را در بخش نصب افزونه آپلود کرده اید.

  باید توجه داشته باشید فایل دانلودی شامل اطلاعات مختلفی است که افزونه نیز یکی از این اطلاعات به شمار می رود. ابتدا باید یک مرحله فایل دانلودی ار مارکت را از حالت فشرده خارج ساخته (Unzip) سپس با توجه به راهنماهای موجود، فایل افزونه را در بخش آپلود افزونه، به وردپرس اضافه کنید.

 • حجم دانلود نمایش داده نمی شود

  چنانچه از پخش‌ "دانلودها" در پنل خریداران و یا "خریدهای من" در پنل فروشندگان و از سرور اصلی اقدام به دانلود نمایید، با این مورد مواجه نخواهید شد. مشکل عدم نمایش حجم فایل تنها در سرور جایگزین و به دلیل موارد امنیتی روی فایل های دانلودی لحاظ شده است و به همین خاطر نرم افزار مدیریت دانلود شما حجم یا درصد دانلود را نمایش نمی‌دهد اما فایل به صورت حجم افزایشی دانلود شده و چنانچه صبر کنید بسته به حجم فایل، پس از پایان عملیات دانلود و دریافت کامل فایل، یکباره عملیات دانلود قطع شده و فایل نهایی در اختیار شما قرار می گیرد.

00 : 00 : 00
  حداکثر اندازه: 5 مگابایت
  فرمت‌های مجاز: mp4, rar, txt, doc, pdf, jpg, jpeg, png, gif, mp3, zip